KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16119167
nr 1611 9167
Adolf Hallman
(1893-1968)
Adolf Hallman (1893-1968), Signerad, daterad 42. Blandteknik, bildmått: 48x25 cm, yttermått inklusive ram: 73x48 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:57:53
800 kr
900 kr
1.000 kr